- MikroTik

Цена
€87 38 / 170 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Корпоративен |
| Wi-Fi стандарт | Без Wi-Fi (само кабелен) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 5 GHz |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (count) | 1 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 0 |
| Антени | Външни сменяеми |
| Брой антени (count) | 0 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | PoE Out |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Захранване MikroTik MTP250-53V47-OD, 250W, за външен монтаж
Захранвайте вашите MikroTik устройства на открито надеждно с MTP250-53V47-OD – здраво захранване с мощност 250W и изход 53V DC. Проектирано за тежки условия, то гарантира стабилна работа на мрежовото ви оборудване при всякакво време.
Ключови Предимства
- Устойчивост за външен монтаж — Корпусът с IP защита предпазва от прах и вода, идеален за инсталации на открито.
- Висока мощност — 250W капацитет поддържа множество устройства или оборудване с голяма консумация.
- Стабилно 53V DC — Осигурява постоянно напрежение за MikroTik устройства, изискващи 53V вход.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 100-240V AC |
| Изходно напрежение | 53V DC |
| Изходна мощност | 250W |
| Корпус | За външен монтаж |
Какво има в кутията
- Захранване MikroTik MTP250-53V47-OD
- Захранващ кабел
- Монтажен комплект
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






